Ośrodek Rozwojowo-Terapeutyczny "Primavera"
"Wszystko zależy od Ciebie"

W Twojej ręce jest świat...
Gdy zechcesz będzie jasny, genialny, gorący,
Muzyczny, malarski, kwitnący, szumiący...
Nie będzie więcej zimy,
Będzie Primavera
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Zapraszam wszystkich,
którzy chcą dokonać w życiu zmian.
Współpraca

SZYMON PIASECKI – trener rozwoju osobistego, terapeuta


• Ukończył czteroletnią Szkołę Counsellingu Gestalt w Krakowie we współpracy z Associazione Italiana di Counselling – Firence
• Od ponad dwudziestu lat pracuje z ludźmi, zafascynowany człowiekiem i jego drogą.
• Prowadzi terapię indywidualną dla młodzieży i dorosłych, swoją pracę poddaje superwizji. Możliwość terapii w języku włoskim.
• Prowadzi spotkania, szkolenia biznesowe dla właścicieli firm, kadry zarządzającej, handlowców.
• Posiada doświadczenie jako wychowawca w pracy z dziećmi i młodzieżą, trener kształtowania umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania konfliktów w relacjach rówieśniczych.
• Pomaga młodzieży i dorosłym w planowaniu kariery zawodowej, odkrywaniu i rozwijaniu swoich talentów, czerpaniu satysfakcji z pracy zawodowej. Korzystając z profesjonalnych testów, wspólnie z klientem poszukuje informacji o jego predyspozycjach zawodowych w oparciu o cztery sfery – osobowość, zainteresowania, umiejętności, wartości.
• Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla grup.
• Wspólnie z żoną prowadzi terapię par oraz warsztaty dla małżeństw.
Kontakt:
Tel. +48 535 987 878
e-mail: info@terazijak.pl
www.terazijak.pl
Gabinet:
Ośrodek Rozwojowo-Terapeutyczny „Primavera”
Kraków, ul. Szlak 77/211, II piętro


Dominika Jeziorek- Waluś


Jestem terapeutką, doradcą rozwoju osobistego w ujęciu Gestalt (certyfikat Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie we współpracy z Associazione Italiana di Counselling – Firenze), instruktorką Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Certyfikat Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen), ekonomistką (Uniwersytet Ekonomiczny), nauczycielem języka angielskiego (Uniwersytet Pedagogiczny), absolwentką szkoły muzycznej II stopnia w Krakowie.

 

Pracując terapeutycznie i rozwojowo z ludźmi wspieram ich w przeżywaniu emocji, uświadamianiu sobie wynikających z nich potrzeb i takim ich wyrażaniu, które służy budowaniu relacji z bliskimi. Pomagam w świadomym korzystaniu ze swoich zasobów oraz łączeniu sfery prywatnej z zawodową. Inspiruje mnie praca z głosem, z ciałem, taniec. Będąc mamą codziennie intensywnie uczę się sztuki uważnego kontaktu w relacji z moimi córkami.

 

W trakcie sesji zapraszam do poznawania siebie głębiej niż robisz to na co dzień, do oswajania nielubianych części siebie np. bezradnej, złoszczącej się, smutnej, jasno wyrażającej sprzeciw. Takie odkrywanie siebie daje możliwość lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz zmniejszenia codziennego napięcia towarzyszącego wypełnianiu licznych ról społecznych. Umożliwia kontakt ze swoją siłą przy równoczesnym przyjęciu swojej słabości.

 

W tym spotkaniu będę Cię wspierała korzystając z uważnego bycia z Tobą w „tu i teraz”, z mojej wiedzy i dyskrecji, dbając o Twoje bezpieczeństwo.

 

Współpracuję m.in. ze Stowarzyszeniem Dress for Success, Festiwalem Progressteron oraz z Ogrodem Sztuki.

 

Kontakt: tel: 502 430 926, e-mail dominikajeziorekwalus@gmail.com


Elzbieta Byzdra- Rafa


Jestem specjalistą Counsellingu Gestalt.


Ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling. Prowadzę terapie indywidualne dla młodzieży i dorosłych, warsztaty interpersonalne dla różnych grup wiekowych, akademię dla rodziców, warsztaty dla nauczycieli. Zajmuję się biblioterapią.

 

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, rodzicami (uczę j. polskiego w szkole podstawowej). Współpracuję z Pracownią Twórczego Dialogu Poddasze oraz Primavera. Piszę wiersze, chodzę po górach, słucham poezji śpiewanej, wykonuję artystyczną biżuterię.

 

Prowadzę terapie indywidualne dla młodzieży i dorosłych, warsztaty interpersonalne dla różnych grup wiekowych, akademię dla rodziców, warsztaty dla nauczycieli.

 

Kontakt: e-mail: elzbieta.rafa@gmail.com, tel.:607 627 431

 

 

Kontakt

Ośrodek Rozwojowo-Terapeutyczny "Primavera"

Tel. +48 600 411 872

Gabinety Kraków:


ul. Szlak 77/ 211 ( IIp), 
wejscie od Pawiej przy Pure, budynek Angel City z czerwonej cegły, po przeciwnej stronie Galerii Krakowskiej i Dworca PKP.

 


E-mail: gabinet@primavera.krakow.pl

Copyright © 2011 Primavera - Wszelkie prawa zastrzeżone
www, aplikacje dedykowane: smart.biz
web: awolg.pl