Ośrodek Rozwojowo-Terapeutyczny "Primavera"
"Wszystko zależy od Ciebie"

W Twojej ręce jest świat...
Gdy zechcesz będzie jasny, genialny, gorący,
Muzyczny, malarski, kwitnący, szumiący...
Nie będzie więcej zimy,
Będzie Primavera
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Zapraszam wszystkich,
którzy chcą dokonać w życiu zmian.

Terapia Gestalt

To rodzaj pomocy drugiemu człowiekowi w jego rozwoju osobistym, a także w trudnościach, które napotyka w życiu (kryzysy życiowe, kłopoty małżeńskie, trudności wychowawcze, oraz wszelkiego rodzaju problemy emocjonalne, nerwicowei psychosomatyczne).

 

Terapia Gestalt traktuje człowieka jako całość istniejącą w wymiarze psychicznym, fizycznym, duchowym i społecznym. Celem terapeuty Gestalt jest stworzenie klientowi sprzyjających warunków do rozwoju osobowości poprzez poszerzenie świadomości własnych myśli, uczuć, pragnień i zwrócenie uwagi na doznania płynące z ciała. Wszystko to dzieje się w autentycznym doświadczeniu TU I TERAZ, w oparciu o wspierającą relację terapeutyczną.

 

Trudne doświadczenia są tutaj okazją do poszerzenia świadomości, a co za tym idzie, dokonania zmian w życiu dzięki świadomym wyborom. Człowiek staje się odpowiedzialny za siebie i swoje życie.
Celem terapeuty Gestalt jest pomoc klientowi w uświadomieniu sobie swoich uczuć i potrzeb, odkryciu własnych możliwości i realnego wpływu na swoje życie.

 

Polecam gestalt.haller.krakow.pl

Kontakt

Ośrodek Rozwojowo-Terapeutyczny "Primavera"

Tel. +48 600 411 872

Gabinety Kraków:


ul. Szlak 77/ 211 ( IIp), 
wejscie od Pawiej przy Pure, budynek Angel City z czerwonej cegły, po przeciwnej stronie Galerii Krakowskiej i Dworca PKP.

 


E-mail: gabinet@primavera.krakow.pl

Copyright © 2011 Primavera - Wszelkie prawa zastrzeżone
www, aplikacje dedykowane: smart.biz
web: awolg.pl